Üniversite Tanıtımları « Tercih Dönemi
Bu sitede yer alan yazılar üniversiteliler tarafından yazılmıştır

Teşekkürler
  • Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü'ne
  • Dumlupınar Üniversitesi Felsefe Kulübü'ne
  • Koç Üniversitesi Ku Gönüllüleri'ne
  • Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Kulübü'ne
  • Fatih Üniversitesi İdeal Gençlik Kulübü'ne
  • desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.
Üniversite Tanıtımları
İnönü Üniversitesi hakkında bilgi   Üniversitemiz Malatya ve çevre illerde okuyanlar için önerilebilir. Ancak diğer Anadolu üniversitelerine..
 
Hacettepe Üniversitesi hakkında bilgi    Hacettepe’de okumak ayrıcalıktır.Okuduğum 4 sene hayatımın en güzel geçen..
 
İzmir Ekonomi Üniversitesi hakkında bilgi   İzmir Ekonomi’de okumak, benim için farklı bir yerde okumanın duygusunu veriyor, ve burada çok mutluyum,..
 
Haliç Üniversitesi hakkında bilgi     Haliç Üniversitesi bünyesindeki bölümlerde adını duyurmuş bir üniversitedir...
 
Namık Kemal Üniversitesi hakkında bilgi     Üniversitem yeni bir üniversite sayıldığı için henüz çok geniş imkanlara sahip değil ve..
 
Boğaziçi Üniversitesi hakkında bilgi 2      Boğaziçi Üniversitesinde okumak sadece isminden dolayı bile büyük avantajlara sahip. Ama..
 
İstanbul Üniversitesi hakkında bilgi 2 İstanbul üniversitesi köklü ve çok tanınmış bir üniversitedir. Bu sebeple burada olmak güzel bir duygudur...
 
Sakarya Üniversitesi hakkında bilgi      Sakarya Üniversitesi’nde okumanın doğayı ve manzarayı sevenler için çok güzel bir..
 
Yıldız Teknik Üniversitesi hakkında bilgi      Yıldız teknik üniversitesi bilindiği gibi ülkemizdeki az sayıda var olan TEKNİK..
 
İstanbul Teknik Üniversitesi hakkında bilgi 2      İTÜ öğrencisi olmak bana göre gerçekten bir ayrıcalık Türkiye’nin önde gelen teknik..
 
 
Toplam 4 sayfa 123» ... Son »