Bölümlerin Detayları « Tercih Dönemi
Bu sitede yer alan yazılar üniversiteliler tarafından yazılmıştır

Teşekkürler
  • Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü'ne
  • Dumlupınar Üniversitesi Felsefe Kulübü'ne
  • Koç Üniversitesi Ku Gönüllüleri'ne
  • Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Kulübü'ne
  • Fatih Üniversitesi İdeal Gençlik Kulübü'ne
  • desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.
Bölümlerin Detayları
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi    19 mayıs üniversitesi veteriner fakültesi 2002 yılında açıldı. bu yüzden imkanlar çok dar...
 
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesi    Bölümümüzde diğer bölümlerde olduğu gibi ilk yıl zorunlu dersler(Türk Dili, Bilgisayar, İnkılap..
 
İzmir Ekonomi Üniversitesi psikoloji bölümü    Bölümümüzde görülen derslerin başlıcalarını sıralayacak olursak, klinik, sosyal, öğrenme,..
 
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp fakültesi    Tıp Fakültesi bölüm olarak çok zordur. Ama zevkli yanları da vardır. Ara ara staj hocaları sunumlar..
 
Gazi Üniversitesi Fizik Bölümü     Gazi Üniversitesi’nde benim bölümü kazandığım zaman hazırlık yoktu şimdi hazırlık var ama..
 
Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği     Bölümümüzde mühendisliğe ait standart derslerin dışında ülkemizde de çoğu üniversitede..
 
Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi     Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. Sınıf Öğrencisinden: Bölüm seçme konusunda kafası..
 
Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği     Bölümümüzde geçme notu 60’tır. Ancak hocalar sınıf durumuna göre ortalamayı aşağıya,..
 
Mimar Sinan Üniversitesi Türk dili ve edebiyatı bölümü     Dershanelerde öğretmen olarak çalışabilirsiniz. Formasyonunuz varsa ki artık 2. sınıftan..
 
Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü    Bölümümüzde iktisat, makro iktisat, hukuk, siyaset bilimi, sosyoloji, Türk-İslam siyaseti, idari..
 
 
Toplam 2 sayfa 12»